Úvod » Květové vody ( hydroláty )

Květové vody ( hydroláty )

Přírodní organické květové vody - hydroláty  jsou vedlejším produktem parní destilace rostlinného materiálu při výrobě přírodních silic. Vody vynikají vysokou koncentrací bioaktivních látek konkrétní rostliny. V porovnání s oleji je květová voda mnohem jemnější a před aplikací není nutné ji dále ředit. Organické květové vody jsou vhodné pro všechny typy pleti, ideální náhrada pleťové vody, pro dočištění a osvěžení pokožky. Zjemňují, hydratují a uklidňují každou pokožku, na které zanechávají aktivní ochrannou vrstvu. Vhodné i pro ošetření pleti podrážděné a poškozené sluncem i pleť kojenců.

100% organický produkt. Bez palmového oleje.

Použití: Vodu naneste na kosmetický tampon a očistěte pleť tváře, krk a dekolt. Lze použít i k přípravě pleťové masky i masky    na vlasy.

Přidáte-li cca 2 lžíce do teplé vody, připravíte si ošetřující koupel.

Lze použít i na provonění prádla a interiéru.

Skladujte při teplotě do 25°C a mimo přímé sluneční záření.

palm_oil.png


Růžová květová voda 100ml
Hydrolát damašské růže
Růžová květová voda (hydrolát) je vhodná pro všechny typy pleti, a to včetně pleti zralé, citlivé a pleti problematické se sklonem k akné a dermatitidám. Růžová květová voda patří mezi nejoblíbenější kvetové vody používané v kosmetice. Lze ji používat samostatně i k přípravě vlastních kosmetických produktů. Způsoby použití viz níže. Základem této růžové květové vody jsou damašské růže z Bulharska.
naše cena 250 Kč

Růžová květová voda 100ml
skladem

MDc5M