Úvod » Mýdla s kozím mlékem » Mýdla kořeněná

Mýdla s kozím mlékem / Mýdla kořeněná

Ručně vyráběná přírodní mýdla s obsahem čerstvého kozího mléka a jemně mletým kořením. Základem mýdel je směs kvalitních rostlinných olejů.

Olivový olej zjemňuje a vyživuje pleť , kokosový olej dodává krásnou pěnu, palmový olej dává mýdlu pevnost. Z koření zde naleznete kurkumu, která působí antibakteriálně a antimykoticky, mletou skořici, která působí stejně a navíc krásně voní.

V peelingovém mýdle naleznete ovesné vločky, med a mletý zázvor.

Vůně mýdla je dána zcela přírodními esenciálními oleji.

Kozí mléko obsahuje velké množství stopových prvků, vitamínů, enzymů a působí jako antioxidant. Jiné látky živočišného původu v mýdle nenajdete.

Barva mýdla je dána výhradně jeho přírodním obsahem. Mýdla neobsahují žádná syntetická a potravinářská barviva.

 

5% nezmýdelnitelných olejů v mýdle zaručuje krémovitou pěnu mýdla, jeho schopnost vyživit a hydratovat pokožku. Přírodní mýdla na rozdíl od průmyslově vyráběných mýdel pokožku nevysušují a není tak nutné používat další kosmetické přípravky na ošetření rukou.

Mýdla jsou určena pro použití na celé tělo, včetně obličeje.

Mýdlo po použití nechejte oschnout, nenechávejte jej stát v mokru.


Jemné přírodní peelingové mýdlo vhodné pro suchou a citlivou pleť. Pomáhá také při léčbě lupénky a atopického ekzému. Mýdlo obsahuje: olivový, kokosový a palmový olej, vodu, čerstvé kozí mléko, extrakt z rozmarýnu, med, zázvor a mleté ovesné vločky. Použitý palmový olej má označení RSPO! Jedná se o olej pocházející z udržitelných zdrojů a splňující přísná kritéria na ochranu životního prostředí!
naše cena 100 Kč

Mýdlo Hřejivý peeling
skladem

N2I4M2UyZ