O nás
Vítejte v e-shopu, který nabízí nejen mýdlo

 

Nabízíme přírodní kosmetiku, protože si myslíme, že to má smysl. Nehledejte biokvalitu jen v potravinách. Kosmetické přípravky, které u nás naleznete, jsou výhradně přírodního původu.V jejich základu se skrývají rostlinné oleje nejčastěji zpracované za studena, obohacené a doplněné dalšími látkami - extrakty z léčivých rostlin, minerály, vitamíny a pod. výhradně přírodního původu. Nenaleznete v nich žádné látky syntetického původu - emulgátory, konzervanty, barviva. Místo nich Vám nabízíme vůni bylin, včelího vosku a medu.

Věříme, že původ, čistota a zpracování znamenají kvalitu, která je v případě všech námi zastoupených výrobců  garantována certifikáty národních a evropských autorit (SÚKL, SUKL, EU). Proto můžeme naši kosmetiku s čistým svědomím doporučit i pro péči o citlivou pokožku .

Fandíme českým a slovenským výrobcům! Sice je nejíme, ale jejich výrobky nám prostě "chutnají"! Kosmetika Soaphoria je zkrátka báječná, baví nás její mazlivá konzistence, aplikace i ekologické obaly. Přírodní mýdla z Rozmarýnky - koncentrace toho nejlepšího z přírody Podkrkonoší. Kosmetika z Opatství Nový Dvůr - čistota s francouzským přízvukem. Mýdlo z Domova sv. Anežky - mýdlo s přidanou hodnotou, kterou pro vás je pocit, že jste přispěli na dobrou věc.

Doufáme, že přírodní kosmetice, kterou vám představujeme, přijdete také na chuť!

P.S. Pokud se stane, že zboží nemáme skladem, nezoufejte. U přírodní kosmetiky je velmi důležitá její čerstvost. Co nemáme dnes, může být dostupné už zítra.ZTRhNjNmND