Jak používat BIO oleje

Pokud si nejste jisté, jak používat panenské BIO organické oleje, máme pro vás několik typů:

1. Odlíčení - naneste pár kapek oleje na navlhčený kosmetický tampón (zvlhčený nejlépe květovou pleťovou vodou) a pleť otřete. Postup opakujte vždy s novým tampónem do úplného vyčištění pleti. Lze použít i k odstranění očního make-upu. Neplatí pro Teatree olej, ten používejte výhradně lokálně.

2. Tonizace pleti - přidejte pár kapek oleje do lahvičky s kvalitní pitnou vodou ( může být i minerální). Použijete-li kupovanou vodu ( neochucenou minerálku), používejte vodu výhradně ze skleněných lahví. Obsah v uzavřené lahvičce protřepáním promíchejte a máte připravené pečující a hydratační tonikum. Tonikum vydrží pár dní v chladu, pravidelně připravujte čerstvé.

3.Místo pleťového krému - pár kapek organického panenského BIO oleje můžete použít také místo vašeho denního nebo nočního krému. Kapku oleje pomocí prstů jemně vmasírujte do pokožky obličeje , krku a dekoltu. Stačí skutečně malé množství oleje.

4. Podklad pod make-up - postupujte jako v případě náhrady pleťového krému, olej nechte vždy dobře vsáknout do pokožky. Make-up nanášejte s jistým prodlením.

5.Vylepšení vašeho oblíbeného krému - ..prostě přidejte pár kapek do krému a promíchejte..

Konkrétní panenský organický BIO olej vybírejte vždy s ohledem na potřeby vaší pleti. Věnujte pozornost jejich popisům. Pokud váháte, využijte v levé liště - Trápí Vás..?

 


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

MDdmZT